Minőségbiztosítási Mérnök

Jász-Nagykun-Szolnok megye / Minőségbiztosítási Mérnök / Vevői & Termelési minőségügy / Angol nyelvtudás

Minőségbiztosítási mérnök

Az új céged

Partnerünk egy izgalmas és piacképes non-automotive terméket gyárt Európai multinacionális háttérben. Sokoldalú, széleskörű munkakörbe várják új kollégájukat minőségbiztosítási mérnökként! Ha nem feltétlen maga az autóipart keresed, de szívesen dolgoznál egy olyan szakmai közegben ahol az autóiparban is használatos magas szintű minőségügyi követelmények és módszerek irányadóak akkor ez a te lehetőséged! A vállalat a piacon egy igazán sokoldalú juttatási csomagot tud felmutatni!

Feladataid az új pozícióban

  • A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, tovább fejlesztésben való aktív részvétel.
  • Reklamációk kivizsgálása és kezelése (hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, Ishikawa, 5Why).
  • Új termék bevezetési folyamatok kontrollálása és fejlesztése.
  • A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése, a termékjavító intézkedések bevezetésében való közreműködés.
  • A beszállított termékek minőségének ellenőrzése.
  • A beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel.

Mire van szükséged a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki diploma)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Rugalmas munkaidő, kiszámíthatóság
  • Versenyképes juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, bejárás támogatása: benzintámogatás, ingyenes céges buszjáratok, jelenléti bónusz, éves bérfejlesztés)
  • Családtámogatási juttatások (iskolakezdési-, gyermekszületési- és temetési támogatás, munkáltatói kölcsön, bérelőleg)
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Egészségmegőrző programok (masszázs, gyümölcsnap, vitaminosztás, sportolási támogatás)
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség

Mit kell tenned most

Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod.

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1182517

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196